Fitness

10+1 nejhorší věc ve fitku!

By  | 

Fitko milujeme, ale ne všechno v něm je podle našich představ… Některé věci jsou spíše úsměvné, nad druhými nevěřícně kroutíme hlavou, z dalších se nám zvedá žaludek, jiné představují opravdu vážný problém! Pojď se podívat na seznam jedenácti nejhorších věcí ve fitku!

1. Ledňáčci

Na začátku roku velmi aktuální problém! Jsou jich plná fitka a zbytečně zabírají prostor pravidelným návštěvníkům. Naštěstí okupují převážně kardio zónu, podložky, na kterých cvičí břicho, a v ideálním případě se koncentrují pouze na lekcích Zumby.

gym in january

2. Civění do telefonu mezi sériemi

S rozmachem chytrých telefonů a sociálních sítí se objevili lidé, kteří si jdou do fitka psát zprávy nebo rolovat Instagram a mezitím si dokonce stíhají i zacvičit. Nejen, že takové cvičení nemá smysl, protože se na něj vůbec nesoustředí, ale čert mě může vzít hlavně z toho, že bezohledně zabírají stroje nebo lavice normálním lidem, kteří bez Facebooku dokáží hodinu vydržet a chtějí se kvalitně zničit!

demotivacia.com

3. Ukecanej kámoš

V každém fitku jeden takový je! Chodí pravidelně ve stejnou dobu jako Ty, tréninky mu trvají dvě a půl hodiny, z toho minimálně polovinu času prokecá se všemi kolem. Jak nemáš na uších sluchátka, hrne se k Tobě a už není úniku, máš po tréninku. Hej, gym není diskuzní klub!

Talk less lift more

4. Holky s rozpuštěnými vlasy

Některé slečny si neuvědomují, že posilovna není přehlídkové molo. Nebo nikdy nezažily pořádný trénink, kdy po sérii dřepů nemůžou popadnout dech a teče z nich pot proudem. Každé holčině, která ve fitku jen trochu maká, zákonitě dlouhé rozpuštěné vlasy musí překážet! Povolená úprava? Culík a nebo drdol, jinak řečený rohlík! 😀

Správný účes do fitka

5. Trenéři, kteří potřebují trenéra

Do cviků neumí srovnat pořádně sebe, natož kohokoli jiného. O to větší překvapení je, když jejich fotku spatříš na nástěnce trenérů. Sval bys na nich hledal těžko, zato tuku a motivačních hesel na Instagramu mají až až. Trenér má být klientovi vzorem a motivací. Co asi tak svede s jeho tělem, když se neumí dostat do formy sám?

Do you even lift, bro?

 

6. Zatuchlé oblečení

Jedna z věcí, která dokáže zaručeně otrávit atmosféru a to doslova! Nikdo po tom smraďochovi nechce, aby byl vždy vyladěný od hlavy až k patě, stačilo by jen, kdyby si po každém tréninku věci vypral… Chceme moc? Ok, tak si je před dalším tréninkem alespoň vyndej z tašky, prosíííím!

Smradoch ve fitku

7. Kardio králíčci

Navzdory rozmachu fitness některé dívky stále spoléhají pouze na běžecký pás a dietu, která je zrovna in. Navzdory tomu, jak se fitnessky modlí za každý dekagram svalové hmoty navíc, Ti tenhle „cardio bunny“ řekne, že na činky nesáhne, protože by mu okamžitě narostly obrovské svaly. Jak neforemně potom jejich těla, byť zbavena tuku, vypadají, víme všichni. Krásný zadek a pevné paže na páse prostě nevytvoříš!

Do you even squat

8. Muži, kteří necvičí nohy

Bolí to, motá se Ti hlava, někdy je Ti dokonce na zvracení a dva až čtyři dny po tréninku nemůžeš pořádně chodit. Při usedání na záchod vypadáš, stejně jako při pohybu po schodech, jako z grotesky. A přesně proto valná většina mužů navštěvující posilovny nohy necvičí. Jsou zbabělí tu bolest podstoupit. Nohy cvičit nepotřebují. Nebo na ně zrovna nezbyl čas… Hlavně, že na hrudník a bicák se čas najde vždycky! P.s. čtyři série předkopávání na stroji se za cvičení nohou opravdu nepovažují 😉

Never Skip Legday

 

9. Tři dny neumytý shaker

Tohle už se stalo každému z nás. Armádní laboratoře po celém světě se snaží vyvinout nejúčinnější chemické zbraně, na zapomenutý shaker ale, díky Bohu, ještě nepřišly! Po jeho otevření Tě začnou pálit oči, zvedne se žaludek a všechny stěny v pokoji zezelenají. Příště shaker po takové době ani neotvírej a rovnou ho vyhoď, mohl by na Tebe totiž promluvit!

Shaker smell

10. IFBB Kozy Prdel Fitness Motivation

Říkejte si, co chcete, ale „motivační“ fan page slečen, které z devadesáti procent přidávají svoje skoronahé fotky zadku nebo prsou, já prostě neuznávám! Samozřejmě, že i tento typ fotek se má na fitness stránkách objevit, ale pokud dotyčná nedokáže vytvářet jiný obsah, leccos to o ní vypovídá…

Let me take a selfie

 

 

10.+1. 

Co na seznamu podle Tebe chybí? Článek sdílej a do komentáře napiš věc, která štve Tebe a která se tu neobjevila!

Děkujeme za přečtení :-) Eva a Jakub

Děkujeme za přečtení 🙂 Eva a Jakub

11 Comments

 1. Ale

  9.1.2016 at 14:04

  To s tím culíkem není fér, já si občas zapomenu gumičku a prostě musím cvičit s rozpuštěnými vlasy! 😀 Ale samozřejmě mě to štve a vlasy mi překáží. Co mě nehorázně točí, je, že lidi neumí dávat činky na svoje místo. Pětky a šestky přeházený, takže místo šestek si vezmu pětky, divím se, jak mi to hrozně jde a pak zjistím, že to byly pětky, protože jsou si velikostně podobný. No radši si to ale už hlídám.

  • Es.

   12.1.2016 at 9:58

   Ty budeš taky taková ta blonďatá slipka, od hlavy k patě vyladena v Nike, co si myslí, že je desna fitnesska, že? Když to cvičení myslíš vážně a žiješ tím, jednoduše si gumičku nezapomenes. A na tvůj problém s prehozenymi činkami, pokud to umíš, zkus si přečíst, co je tam napsané za číslo
   …. 😀

   • Vajs

    13.1.2016 at 0:16

    a ty budeš zas totální k****…… co se týká těch činek, tak mě s**** i****** jako ty, který to rozhazujou po celej posilce a ty jak k**** furt hledáš d****** číslo na čince. A nedej bože, když ty čísla jsou slepený…

   • K.

    15.1.2016 at 19:04

    No já vim přesně, co mi v gymu vadí. Takoví jako ty.
    Slečna napsala rozumný komentář, a ty tady z těch tří vět dáš slohovku o tom jak je příšerná, jako bys jí každý den vídal.

    Taky se ladím do NIKE, a co? Mám cvičit v Armanim?

   • Ale

    17.1.2016 at 13:43

    Jj, to přesně jsem, a když si zapomenu gumičku, můj outfit je v čudu, a místo 20 opakování na gynda stroji udělám jen 15, protože neunesu pocit, že nejsem dokonalá.

   • Martinii

    21.3.2016 at 21:35

    ..gumičky mají většinou na baru, na recepci.. Stačí se zeptat.. 😉

 2. Richard

  12.1.2016 at 19:19

  Tílkaři , co maj 50 kilo i s mokrym trikem a chodi ve fitku v tilku. Šášové

  • béďaméďa

   12.3.2016 at 17:21

   Když jsi začínal taky jsi neměl 90kg a nevypadal jako Arnie, Když se potím tak si přece kvůli tobě nevezmu mikinu s kapucí 🙁 Každý jednou začínal.

 3. SLEZZEME

  21.2.2016 at 17:15

  Mě „vadí“ no spíš jsou mi fuk, ale nejde si toho nevšimnout tzv: Očumovač. Já taky se rád podívám na pěknou holku na stroji :), ale nechodím během půlhodiny 3x dokola kolem celého fitka, nenatřásám se a nevzdychám jak kdybych právě zvedl 5x tank a nenafukuju se, že by i páv záviděl 🙂

 4. Angie

  22.8.2016 at 15:26

  Ja často stretávam vo fitku „blokovačov strojov“ čo si položia uterák na jeden stroj alebo lavičku a nechaju ho tam dosť dlho kym sa neopytam či ten stroj potrebuje, pripadne sa naštvem a uterak preložim inam

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *