Events & Travelling

Fitnessmiláčci mají kalendář, přispějí na ohrožené děti!

By  | 

Muž roku 2015 Jakub Kraus a Mistryně Čech v Bikiny fitness Eva Havelková nafotili kalendář pro rok 2016, zároveň se rozhodli přispět na dobrou věc a výtěžek z prodeje kalendáře věnují Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK, konkrétně zařízením v Teplicích a Ústí nad Labem.

Mr. and Mrs. Smith, jedna z fotek v kalendáři 2016

Mr. and Mrs. Smith, jedna z fotek v kalendáři 2016 Foto: Petra Sera

„Již tradičně jsme na sklonku roku nechali vyrobit kalendář pro naši rodinu a přátelé, mezi lidmi se to ale rozkřiklo a najednou ho chtěli všichni. Tak nás napadlo, že tento rok zkusíme poprvé kalendář prodávat a výtěžek věnujeme dětem v nouzi,“ komentuje charitativní akci Jakub.

Fitnessmiláčci na cestách AKA červencová fotografie z jejich kalendáře

Fitnessmiláčci na cestách AKA červencová fotografie z jejich kalendáře Foto: Petra Sera

„Hledali jsme vhodnou organizaci, které bychom peníze věnovali, a nakonec padla volba na Klokánka. Předávání proběhne 26. února v severočeské Bílině, kde je pro děti přichystán karneval a další program. Původně tato akce vznikla na popud Ivanky Košínové, Miss Louny 2014, která rovněž prodejem svého kalendáře dětičky podpoří, my jsme se s ní v lednu domluvili, že se k ní přidáme a svým dílem přispějeme také,“ vysvětluje úřadující Muž roku.

Jakub s kalenářem Miss Louny Ivanky Košínové

Jakub s kalendářem Miss Louny Ivanky Košínové

Poslední kusy ještě v prodeji

„Zbývá nám posledních asi dvacet kusů kalendářů a to už jsme nechávali dělat jeden dotisk, s takovým zájmem jsme ani nepočítali,“ referuje s úsměvem Eva. „Je nám jasné, že tím svět nespasíme, ale je lepší udělat málo, než neudělat vůbec nic, a třeba tím inspirujeme k dalším dobrým skutkům,“ dodává sympatická fitnesska.

Kalendář se prodává ve dvou velikostech, větší (formát A3) stojí 400 Kč, menší (A4) koupíte za 250 Kč. Součástí každého kalendáře je také unikátní věnování, které vlastnoručně Fitnessmiláčci vytvoří. Pokud byste také chtěli podpořit dobrou věc a navíc mít pěkný suvenýr na zdi, kontaktujte Evu a Jakuba zprávou na Facebooku „Fitnessmiláčci“ nebo emailem na fitnessmilacci@gmail.com .

Fitnessmiláčci a kalendář 2016

2 Comments

 1. david

  27.1.2016 at 14:08

  Ahoj Kubo a Evicko mam otazku co stoji ten Vas kalendar…A kde si jej muzu zakoupit…Moc dekuju a je dobre ze delate takove akce,budete nedky v Usti\n Labem.ahoj david

  • life lovers

   28.1.2016 at 13:14

   Ahoj Davide, kalendář stojí 400,- a když nám na mail fitnessmilacci@gmail.com napíšeš adresu, můžeme Ti ho poslat. Tedy pokud nemáš možnost si ho vyzvednout ve Family Fitness v Metropoli Zličín 😉

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *