(Contact) Us

Jakub a Eva, Jakub Kraus a Eva Havelková, @krausik89 a @fitnessevisek… jsme osobní fitness trenéři, výživoví poradci a hlavně milovníci zdravého životního stylu a života obecně. Milujeme sport, cestování, jednoduše aktivní a neobyčejný způsob života. Naší touhou je neustále na sobě pracovat, posouvat se v životě dál a tím inspirovat a motivovat tisíce dalších lidí!

Lifelovers

Máme za sebou nejen mnoho úspěchů s našimi klienty, ale také zkušenosti z národních i mezinárodních soutěží ve fitness (kategorie Bikiny Fitness a Men´s Physique). Veřejnosti se již dlouho společně prezentujeme projektem FitnessMiláčci, kterým motivujeme tisíce lidí ke zdravějšímu a aktivnějšímu způsobu života.

Evča je úřadující Mistryní Čech a Vicemistryní ČR v kategorii Bikiny Fitness (2015), Jakub získal titul Muž roku 2015 a na největší mezinárodní soutěži svého druhu Mister International se mezi 36ti muži probojoval až do finálové TOP 5.

V roce 2014 jsme založili vlastní krabičkovou dietu Vitalbox, která se stala za dobu své existence velmi oblíbenou alternativou každodenních nákupů, počítání kalorií, hledání nových receptů a samotného vaření 🙂Lifelovers

Věříme, že Vás budeme bavit a budete se za námi rádi vracet!

 Kontakty

 Facebook: FitnessMiláčci

 Instagram: @fitnessevisek, @krausik89

 Email: fitnessmilacci@gmail.com