Fitness

Slávek Vinogradov novým trenérem Evy Havelkové!

By  | 

Mistryně Čech a Vicemistryně České republiky pro rok 2015 v kategorii Bikiny fitness Eva Havelková počátkem února navázala dlouhodobou spolupráci s jedním z nejlepších trenérů v České republice Slávkem Vinogradovem!

Eva s trofejí pro Mistryni Čech 2015 v kategorii Bikiny fitness nad 168 cm

Eva s trofejí pro Mistryni Čech 2015 v kategorii Bikiny fitness nad 168 cm Zdroj: Ronnie.cz

„Slávek velmi ochotně pomohl v závěru přípravy mně i příteli Jakubovi, když jsme se na jaře roku 2014 chystali na naše první závody (Mistrovství Čech, kde Eva obsadila druhou příčku a Jakub se probojoval v kategorii Men´s Physique do finále – pozn. redakce), a od té doby jsme byli v občasném kontaktu. Někdy jsme k němu zašli na jeho legendární nedělní trénink nohou, jindy jsme se potkali na závodech a prohodili pár slov,“ objasňuje Eva, že s profesionálním rozhodčím federace IFBB se zná už delší dobu.

Eva a Slávek natočili na jaře roku 2014 videolog pro Ronnie.cz Foto: Filip Ťoupalík Zdroj: Ronnie.cz

Eva a Slávek natočili na jaře roku 2014 videolog pro Ronnie.cz
Foto: Filip Ťoupalík
Zdroj: Ronnie.cz

Na scéně fitness a potažmo i kulturistiky se Eva pohybuje již delší čas a zná se s několika špičkovými trenéry, proč se rozhodla oslovit právě Slávka? „Se Slávkem se znám nejvíc a hlavně mi sedí i po lidské stránce, což je pro mě ohromě důležité! Dlouhodobě svým chováním dokazuje, že je naprostý profesionál a navíc má coby mezinárodní rozhodčí absolutní přehled o trendech v mé kategorii. Pro mě to byla jasná volba a jsem šťastná, že jsme se nakonec domluvili, cítím, že mě ta spolupráce obrovsky posune,“ vysvětluje 175 centimetrů vysoká modrooká blondýnka.

Slávek Evě podrobně vysvětluje její tréninkový plán

Slávek Evě podrobně vysvětluje její tréninkový plán

Už první „pracovní“ schůzka v Eagle fitness napověděla, že na Evu čeká v příštích měsících opravdu tvrdá dřina! Do detailu rozepsané tréninky i jídelníček spolu trenér a jeho nová svěřenkyně probírali dlouhé desítky minut, potom následoval první trénink a jak jinak než nohy!

Eva dřepuje na prvním společném tréninku po navázání spolupráce. To byl jen začátek... :-)

Eva dřepuje na prvním společném tréninku po navázání spolupráce. To byl jen začátek… 🙂

A co na nově navázanou spolupráci říká Slávek Vinogradov? „S Evičkou se známe déle a vím, že je to typ člověka, který nic neošidí a vše dělá na maximum! Má za sebou řadu domácích úspěchů a nyní nastal čas posunout ambice dál! Vidím u ní velký prostor ke zlepšení a vím, že až opět vkročí na stage, bude to kompletně nová a daleko lepší Eva Havelková,“ komentuje se svým typickým úsměvem Evčiny vyhlídky mistr světa v klasické kulturistice.

 

 

Jakub a Eva jsou hrdými členy Nutrend týmu

Jakub a Eva jsou hrdými členy Nutrend týmu

Cíle pro rok 2016

Jak již svým komentářem Slávek naznačil, Eva bude svou přípravu cílit na velké mezinárodní závody. „Máme v plánu startovat na třech velkých mezinárodních soutěžích. Do přípravy jdu za velké podpory našeho nového hlavního sponzora firmy Nutrend, kvalitní doplňky stravy budu mít kompletně zajištěny od ní a o přípravu jídla se mi bude převážně starat naše firma připravující krabičkovou dietu Vitalbox. Budu tedy mít více času na regeneraci, což je oblast, kterou jsem doteď spíše zanedbávala.

Eva na jedné z fotek kalendáře, jehož koupí můžete podpořit ohrožené děti z Klokánku. Více informací zde na blogu.

Eva na jedné z fotek kalendáře, jehož koupí můžete podpořit ohrožené děti z Klokánku. Více informací zde na blogu.

Cílem je maximálně využít čas, který do závodů zbývá, a zlepšit se ve všech směrech, tedy po fyzické stránce i v prezentaci na pódiu. Nebudu velkohubě vyhlašovat, že nic jiného než tituly neberu, na druhou stranu je potřeba si dávat vysoké cíle! Celou přípravu budeme monitorovat, pravidelně budou vycházet videology a hned v tom prvním se můžete těšit na záběry z brutálního prvního tréninku nohou! Prozradím v něm také konkrétní závody, na které se budu chystat, máte se tedy na co těšit,“ dodává s jiskrami v očích Eva, kterou můžete sledovat na Instagramu pod přezdívkou @fitnessevisek a na Facebooku na stránce FitnessMiláčci.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *