Food

Vitalbox míří do Ústí, Teplic a Děčína!

By  | 

 

Oblíbená krabičková dieta Vitalbox vyráží na sever Čech! Společnost, za kterou stojí nejznámější fitness pár České republiky, doposud působila pouze na území Prahy, to se ale od konce srpna mění.

„Naše krabičky si díky chuti pokrmů a výsledkům našich klientů získávají stále větší popularitu, našim přáním tedy bylo rozšířit působnost i za hranice Prahy,“ komentuje vývoj své firmy její majitel Jakub Kraus. „Hledali jsme cesty, jak toho dosáhnout, a bylo zapotřebí provést několik strategických změn. Výrobu jsme přesunuli do špičkově vybavených prostor nedaleko Ústí nad Labem a podařilo se nám přesunout na toto místo i klíčové členy našeho pražského týmu,“ poodkrývá Jakub, jaké změny se během prázdnin zrealizovaly.

12348060_1251864278160897_8996883106820018270_n

Eva Havelková a Jakub Kraus

Od 22.8.2016 se tedy na krabičky od Vitalboxu mohou těšit i obyvatele Ústí nad Labem, Teplic a Děčína. Aktuálně domlouváme spolupráci s několika odběrnými místy, na kterých si klienti budou moci své krabičky vyzvedávat, to je otázka několika málo týdnů. Zatím funguje rozvoz kurýrem, který rozváží po Ústí nad Labem do konce srpna zdarma a do dalších dvou měst za poplatek 60 Kč za rozvoz.

Proměna klientky Vitalboxu Jolany

Proměna klientky Vitalboxu Jolany

Následovat budou i další města

„Srdcovou záležitostí je pro mě dodávka naší krabičkové diety do mého rodného Liberce,“ prozrazuje další plány Muž roku 2015 Jakub Kraus. „Do Liberce začneme oficiálně dovážet krabičky na začátku září, konkrétně 5.9.2016. Investovali jsme kvůli tomu do vysoce kvalitních termoportů, abychom zajistili maximální čerstvost jídla,“ dodává Jakub, který prozradil, že část jeho rodiny si krabičky do Liberce vozí už delší dobu a s úspěchem tak testuje tento druh přepravy. I zde probíhá jednání s potencionálními odběrnými místy a i zde bude fungovat také kurýr s dovážkou přímo na klientem zvolenou adresu. Dalšími městy, kam budou kurýři Vitalbox zavážet, budou Brandýs nad Labem/Stará Boleslav, Mladá Boleslav a Jablonec. Zde se dodávka spustí rovněž 5. září.

Proteinové palačinky s tvarohem a ovocem

Proteinové palačinky s tvarohem a ovocem

V čem je tajemství úspěchu?

Dieta Vitalbox se těší stále větší oblibě, která je dána kombinací několika faktorů. Nejpodstatnější je know how majitelů Jakuba Krause a Evy Havelkové, osobních trenérů a výživových poradců s mnohaletými zkušenostmi z praxe. Eva, úspěšná závodnice v kategorii Bikiny fitness, to komentuje slovy: „Neustále na firmě pracujeme, já mám např. na starost vymýšlení a testování nových receptů. Krabičky sami jíme a tím nejlépe kontrolujeme kvalitu. Pokud se nám nějaké jídlo nezdá pro naše klienty dostatečně dobré po chuťové nebo vzhledové stránce, nahrazujeme ho novým receptem. Za dva roky fungování už jsme vychytali spoustu much a chceme se pořád zlepšovat!

Krůtí roláda

Krůtí roláda

Ke klientům přistupujeme individuálně, bereme ohled na jejich cíle, tělesné proporce, životní styl a třeba i alergie. Každý nový klient na začátku vyplňuje podrobný dotazník, podle kterého jsme schopni nastavit pro něj adekvátní gramáž jídla. Se spoustou klientů jsme každý týden v kontaktu a program někdy i v jeho průběhu upravujeme tak, aby každému maximálně vyhovoval,“ vysvětluje Jakub, že pro jeho tým klienti nepředstavují jen nerozpoznatelnou skupinu lidí. „Máme mnoho dlouhodobých klientů a to i mezi známými osobnostmi. Musel jsem se smát, když jsem se na slavnostní premiéře muzikálu Noc na Karlštejně znovu na Karlštejně postupně potkal se šesti klienty Vitalboxu. Na následnou afterparty ode mě pro jednou měli povolený volnější režim,“ vzpomíná Jakub na úsměvný moment ze začátku letních prázdnin.

Zdravá verze sekané se sušenými rajčaty a dýňovými semínky

Zdravá verze sekané se sušenými rajčaty a dýňovými semínky

„Největší odměnou je, když nám klienti píšou, jak jim jídlo chutná a že hubnout s námi je radost. Takový pocit je k nezaplacení,“ dodává na závěr Jakub, z čeho mají ve Vitalboxu největší radost 🙂

Pro více informací navštivte www.vitalbox.cz nebo zavolejte přímo Jakubovi na číslo 721 421 465.

Jakub a Eva

Krabičky dorazily na odběrné místo ve Family Fitness v Metropoli Zličín

Krabičky dorazily na odběrné místo ve Family Fitness v Metropoli Zličín

 

Další z řady sladkých svačin od Vitalboxu :-)

Další z řady sladkých svačin od Vitalboxu 🙂

Přistižen při činu :-) Krabičkám od Vitalboxu se prostě nedá odolat!

Přistižen při činu 🙂 Krabičkám od Vitalboxu se prostě nedá odolat!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *